ÇORLU ADLİYESİ BAŞARILARI İLE GÖZ DOLDURUYOR


Açıklama: Yaptığı başarılı çalışmalarla göz dolduran Çorlu Adliyesi, Çorlu TSO nun da katkılarıyla Türkiye genelinde ilklere imza atmaya devam ediyor. Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası katkılarıyla Çorlu Adliye Sarayı'nda hazırlanan Adli Görüşme Odalarının açılışı gerçekleştirildi. Geçen yıl Kasım ayında Çorlu adliyesinde Bebek bakım ve emzirme odası hizmete girmiş, “Bebek Dostu” ünvanlına sahip Türkiye’de 3’üncü Adliye olma başarısını göstermişti.
Kategori: Güncel
Eklenme Tarihi: 02 Kasım 2019
Geçerli Tarih: 20 Şubat 2020, 21:14
Site: Trakya Gündem
URL: https://www.trakyagundem.net/haber_detay.asp?haberID=2917


Yaptığı başarılı çalışmalarla göz dolduran Çorlu Adliyesi, Çorlu TSO nun da katkılarıyla Türkiye genelinde ilklere imza atmaya devam ediyor. Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası katkılarıyla Çorlu Adliye Sarayı'nda hazırlanan Adli Görüşme Odalarının açılışı gerçekleştirildi. Geçen yıl Kasım ayında Çorlu adliyesinde Bebek bakım ve emzirme odası hizmete girmiş, “Bebek Dostu” ünvanlına sahip Türkiye’de 3’üncü Adliye olma başarısını göstermişti.

Çorlu Adliye Sarayı’nda ÇTSO katlılarıyla hazırlanan Adli Görüşme Odalarının açılışı Çorlu Kaymakamı Cafer Sarılı, Ergene Kaymakamı Mehmet Emin Taşçı, Çorlu Cumhuriyet Başsavcısı Murat Yiğiter, Çorlu Belediye Başkanı Ahmet Sarıkurt, Adalet Komisyonu Başkanı Kadriye Atalay Kahraman, 1. Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Mehmet Serhat Avcı, Çorlu TSO Yönetim Kurulu Başkanı İzzet Volkan, Cumhuriyet Savcıları, daire amirleri ve yargı personelinin katılımı ile gerçekleştirildi. Çorlu Cumhuriyet Başsavcısı Murat Yiğiter, yapılan çalışmalar hakkında protokol üyelerine bilgiler vererek odaları gezdirdi. Çorlu Kaymakamı Cafer Sarılı da odaların düzenlenmesinde emeği geçen Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İzzet Volkan ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür ederek hayırlı olması dileklerinde bulundu.

Haber: Abdurrahim Yıldırım