Tarih : 1/25/2020   |   Saat  : 3:29:31 PM  

KIZILTOPRAK AİLESİ NE ERGENE DEN MUHTEŞEM UĞURLAMA

KIZILTOPRAK AİLESİ NE ERGENE DEN MUHTEŞEM UĞURLAMA

Tarih 09 Eylül 2019, 13:47 Editör Abdrurrahim YIL

2013 Yılında Tekirdağ’ın yeni ilçesi olan Ergene’de kurucu kaymakam olarak göreve başlayan, son kararname ile İzmir’e Vali Yardımcısı olarak atanan, Fatih Kızıltoprak ve ailesine Ergene halkı tarafından. muhteşem bir uğurlama töreni yapıldı. Kalkınma ajansı ile ortak olarak hazırladığı projelerle göz dolduran İlke Kızıltoprak göz yaşlarına hakim olamazken, İzmir’e vali yardımcısı olarak atanan Fatih Kızıltorrak da son derece duygusal anlar yaşadı. Kızıltoprak ailesi son pozunu 2013 ilk kez çıktıkları o günkü Kaymakamlık binası önünde verdiler. Kızıltoprak ailesi “Ergene süreci burada başladı, burada bitiyor” diyerek veda ettiler.

turkwebdizayn
Yeni Sayfa 1

2013 Yılında Tekirdağ’ın yeni ilçesi olan Ergene’de kurucu kaymakam olarak göreve başlayan, son kararname ile İzmir’e Vali Yardımcısı olarak atanan,  Fatih Kızıltoprak ve ailesine Ergene halkı tarafından.  muhteşem bir uğurlama töreni yapıldı. Kalkınma ajansı ile ortak olarak hazırladığı projelerle göz dolduran İlke Kızıltoprak göz yaşlarına hakim olamazken, İzmir’e vali yardımcısı olarak atanan Fatih Kızıltorrak da son derece duygusal anlar yaşadı. Kızıltoprak ailesi son pozunu 2013 ilk kez çıktıkları o günkü Kaymakamlık binası önünde verdiler. Kızıltoprak ailesi  “Ergene süreci burada başladı, burada bitiyor” diyerek veda ettiler.

Selamlama konuşmasında son derece duygusal anlar yaşayan Yeni İzmir Vali Yardımcısı olan Fatih Kızıloprak; “Burada çok güzel anılar bırakarak ayrılıyoruz. Ergene’nin bizim için yeri çok farklı. Küçük kızımız Ergene doğumlu. Burada elimizden geldiği kadar en iyi hizmeti vermeye çalıştık. Ergene halkımızın bize ilk geldiğimiz günden bu güne kadar ilgi ve sevgisini asla unutamayacağız. Hepiniz haklınızı helal edin. Bizden yana varsa helal olsun. Şu an çok duyguluyum ve konuşmakta zorlanıyorum. Ülkenin her yerinde hizmet etmekten gurur duyarım. Ergene ve Ergene halkı bizim gönlümüzde her zaman yeri ayrı kalacaktır” dedi.

Başkan Rasim Yüksel ve Belediye Meclisinden Sürpriz Karar!

Veda yemeği sırasında konuşma yapan Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel; “Bu gün Belediye meclisimizde aldığımız kararla sayın kaymakamımızın ismini , Kaymakamlığın bulunduğu caddeye verdik. Karar tüm meclis üyelerimizin desteği ile alındı. Bu karını alınmasında desteği olan herkese teşekkür ederim” dedi. Bu sözleri ilk kez işiten Kaymakam Kızıltoprak ve eşi İlke Kızıltıorak çok duygulandı.  Kaymakam Fatih Kızıltoprak ve ailesi için düzenlenen veda yemeği Marmaracık açık düğün salonunda yapıldı. Son derece büyük bir kalabalığın katıldığı veda yemeğinde duygusal anlar yaşandı. Bir çok kişi göz yaşlarına hakim olamadı. Veda yemeğine; Ergene’de bulunan tüm STK lar, Marmaraereğlisi Belediye Başkanı Hikmet Ata, İl Gençlik Spor Müdürü Ahmet Üzgün, Muhtarlar ve kalabalık bir davetli gurubunun yanı sıra, Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel Ergene Kaymakamı Fatih Kızıltoprak’ın veda yemeğine katıldı. Başkan Yüksel İzmir Vali Yardımcılığına atanan Kızıltoprak’a Ergene’de yapmış olduğu hizmetlerinden dolayı teşekkür ederken yeni görevinde de başarılar diledi.

Ergene İlçesi Marmaracık Mahallesi açık düğün salonunda Ergene Kaymakamlığı görevinden İzmir Vali Yardımcılığı görevine atanan Fatih Kızıltoprak için veda yemeği düzenlendi. Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel’in de katılım sağladığı veda yemeğinde Başkan Yüksel, Kızıltoprak’a Ergene’de yapmış olduğu hizmetlerinden dolayı teşekkür ederken yeni görevinde de başarılar diledi.

Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel yapmış olduğu konuşmasında, “Bizim için hem üzüntülü bir gün hem de sevinçli bir gün, çünkü daha önce Tokat Suluray’a, Borçka İlçelerine gittiğimde orada görev yapmış olan Kaymakamımız Fatih Kızıltoprak’ın iz bıraktığını, sevgi bıraktığını gördüm. Aynı şekilde Ergenemizde de Kaymakamımız kalıcı izler ve sevgi bıraktı, ben inanıyorum ki yeni görev yeri İzmir’de de kalıcı eserleri olacak, bilgi birikimi ve çalışkanlığı ile başarısını Ergene’de bir kez daha göstermiştir. Kendisiyle çok uyumlu çalıştık, birlikte güzel çalışmaların altına imza attık. Ergene’ye Ergene halkına vermiş olduğu hizmetlerinden dolayı ben bir kez daha huzurlarınızda teşekkür ediyor yeni görevinde başarılar diliyorum” dedi.

Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel Ergene Belediyesi Meclisi’nin almış olduğu karar doğrultusunda Kızıltoprak’a veda gecesinde fahri hemşerlik beratı takdim ederken ayrıca Marmaracık Mahallesi 1. Caddeye Ergene Kurucu Kaymakamı Fatih Kızıltoprak’ın adını verdiklerini de belirtti. Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel’e bu güzel hediyeleri ve düşüncelerinden dolayı teşekkür eden Kızıltoprak, Ergene’de görev yapmaktan dolayı çok mutlu olduğunu, Ergene Belediyesinin çalışmaları ile yeni kurulan bir ilçenin gelişip büyüyerek örnek gösterilerek İlçe Belediye olduğunu belirtti.

İlke Kızıltoprak Gözyaşlarına Hakim olamadı!

Eşi Fatih Kızıltoprak’ın kaymakam olarak görev yaptığı her yerde başarılı çalışmalar yapan ve özellikle kalkınma Ajansı projeleri ile bir çok yerde kalıcı, güzel serler bırakan İlke Kızıltoprak konuşmasında göz yaşlarına hakim olamadı. Trakya Kalkınma Ajansı ile birlikle yaptığı bir çok proje ile ilçede kalıcı eserler bırakan İlke Kızıltoprak’a Muhtar eşleri de veda yemeğinde sürpriz yaparak çeşitli hediyeler taktim ettiler, bolca hatıra fotoğrafı çektirdiler. Veda yemeğinin ardından Kızıltoprak ailesi dualar eşliğinde Ergene’den uğurlandılar.

Haber: Abdurrahim Yıldırım

Bu haber 333 defa okunmuştur.

turkwebdizayn
Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit
turkwebdizayn

Güncel

KIZILAY ÇORLU ŞUBESİNDEN COK ÖNEMLİ AÇIKLAMA

KIZILAY ÇORLU ŞUBESİNDEN COK ÖNEMLİ AÇIKLAMA Elazığ’da meydana gelen depremin acısı tüm ülke genelinde yaşanırken, yardım yapmak isteyen iyi niyetli vatandaşlar...

ÇORLU ÇERKES DERNEĞİNDEN MUHTEŞEM KUTLAMA

ÇORLU ÇERKES DERNEĞİNDEN MUHTEŞEM KUTLAMA Çorlu Belediye düğün salonunda gerçekleştirilen ve yaklaşık 700 kişinin katıldığı, Geçtiğimiz yıl Çorlu’da kurulan ...

BİN 800 ÖĞRENCİYE BURS HER AY 40 AİLEYE DE ERZAK YARDIMI

BİN 800 ÖĞRENCİYE BURS HER AY 40 AİLEYE DE ERZAK YARDIMI Türkiye Yardımseverler Derneği Çorlu Şube Başkanı İnci Aksu, yaptığı açıklamada; “Bu güne bin 800 öğrenci okuttu. ...

CEM KARACA ÇOK KONUŞUYOR BOŞ KONUŞUYOR

CEM KARACA ÇOK KONUŞUYOR BOŞ KONUŞUYOR Başkan Yüksel, Cem Karaca’yı çok ağır sözlerle eleştirdi. Ergene belediye başkanı Rasim Yüksel, Ankara’da düzenlen...

SÜLEYMANPAŞA BELEDİYESİ SPORCULARININ BÜYÜK BAŞARISI

SÜLEYMANPAŞA BELEDİYESİ SPORCULARININ BÜYÜK BAŞARISI Süleymanpaşa Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü sporcuları, katıldıkları turnuvalardan başarılarla dönmeye devam edi...

Köşe Yazarları

Abdurrahim YILDIRIM Abdurrahim YILDIRIM
BALMUMUN DAN AKIL ALMAZ REZALET İDDİALARI
 

Facebookta Biz

Foto Galeri

              

Trakya Gündem 284. Sayı
Trakya Gündem 284. Sayı
Trakya Gündem 282. - 283.  Sayı
Trakya Gündem 282. - 283. Sayı
Trakya Gündem 281. Sayı
Trakya Gündem 281. Sayı
Trakya Gündem 280. Sayı
Trakya Gündem 280. Sayı

Haber Ara


Gelişmiş Arama

Video Galeri

              

Rasim Yüksel'in Kirli İşleri 5 Rasim Yüksel'in Kirli İşleri 4
Rasim Yüksel'in Kirli İşleri 3 Rasim Yüksel'in Kirli İşleri 2